איטום גגות בבאר שבע

איטום גגות בבאר שבע

מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest

ענף זה שופע בעלי מקצוע העושים שימוש בחומרים שונים, ומאחר ומדובר בהוצאה לא מבוטלת, עבודה המתגלה כחסרת ערך כעבור זמן קצר, הינה בגדר הוצאות כפולות, המייצרת טרחה רבה ועגמת נפש.

בישראל כמו בישראל, ישנה פרצה גדולה ונורמה המקובלת בענפים מסויימים לביצוע עבודה לא מדוייקת. איטום גגות בבאר שבע הינו ענף המחייב היצמדות לתהליך עבודה ובו שלבים ברורים וקבועים.

בעלי מקצוע רבים המבקשים לקצר תהליכי עבודה הכרחיים לצורך ביצועה באופן תקין ושמירה על התוצאה למשך זמן רב, פוגעים בבטחון הדיירים ויתרה מכך, בשמם של בעלי מקצוע איכותיים ואמינים.

בדיוק בשל סיבה זו, יש לדרוש מכל בעל מקצוע להציג תעודת 'אוטם מורשה', המוענקת על ידי מכון התקנים הישראלי.

בדיוק כמו בכל תחום אחר, הבנה כללית של אופן העבודה והחומרים המקבלים שימוש במהלכה, תקל על הדיירים לבחור באוטם גגות אמין ומקצועי, ויתרה מכך, תאפשר הפגנת ידע, המהווה יתרון מול בעל המקצוע של איטום גגות בדרום .

כדי לחסוך הוצאות מיותרות, כדי להימנע מעגמת נפש וטרחה מרובה, ישנם כמה חוקי ברזל פשוטים ובסיסיים, שהשמירה עליהם תבטיח עבודה איכותית, מקצועית, ויציבה לאורך זמן רב כשבוחרים ספק איטום גגות בבאר שבע:

  • מלאכת איטום גגות מורכבת משילוב של כמה חומרים: תשתית, חומר קישור, חומר איטום. התאמה בין 3 הגורמים הללו, היא המבטיחה את איכות העבודה לזמן ארוך.
  • להלן החומרים המקבלים כיום שימוש באיטום גגות למיניהם השונים: יריעות ביטומניות, זפת חם, חומרי איטום אקריליים, חומרי איטום ביטומניים למריחה, חומרי איטום פוליאורטניים למריחה, חומרים פולימרים, ויריעות PVC או יריעות EPDM.
  • אין נכון ולא נכון. ישנם חומרים איכותיים יותר, ואחרים פחות. אולם סוד ההצלחה טמון בהתאמת חומרי התשתית לחומרי האיטום והקישור.
  • התאמה בין החומרים משמעה – חומרים מאותה משפחה. לפיכך, יריעות ביטומניות יתאימו לחומרים ביטומניים כזפת, איטום בטון ייאחז טוב בבטון, וכיו"ב. שילוב של חומרי איטום גגות שאינם מאותה משפחי של חומרי הקישור, ייאבדו אחיזתם כעבור חודשים ספורים, יפתחו 'בועות', וסביר כי לא יחזיקו מעמד במהלך חורפים רבים.
  • אף על פי כן, עבודה איכותית בחומרים המתאימים לחומר התשתית הקיים, כאשר אין צורך בשכבת קישור, הינה האיכותית ביותר. לדוגמא- הנחת יריעות ביטומניות על גבי בטון.
  • לאחר הנחת שכבת הקישור, יש חובה להמתין כיממה לפחות, עד להנחת שכבת האיטום המחודשת. אי המתנה בין שכבה אחת לחברתה, תיחשב לעבודה לא יעילה וחסרת ערך.
  • אף על פי שהנושא לא מוכר למרבית האוכלוסייה ונדמה כנושא כללי, הוא טומן בחובו התמחויות רבות. קבלנים שונים הינם בעלי התמחויות בסוגי האיטומים השונים, ולכן ימליץ כל אחד מהם על סוג שונה.

לסיכום, כדי להימנע מהוצאות מופרזות ומעגמת נפש, כדי להבטיח כי בחורף הבא אכן לא יהיו נזילות ותקלות בגג, רצוי לבקש מכל בעל מקצוע תעודת "אוטם מורשה", להתעניין באופן העבודה המתבצעת על ידו, ואף לבקש מידע על עבודות שביצע זה מכבר.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בנוגע לכל שאלה או תהייה על איטום גגות בבאר שבע