לוגו איטום גגות
לוגו איטום גגות

זיפות גגות

זיפות גגות
זיפות גגות הינה הדרך הידועה והוותיקה ביותר ליצירת גג אטום ולבית יבש. חשוב לבצע בדיקת אטימות של גג ביתכם מבעוד מועד לפחות פעם בשנה, ובעת הצורך – בכדי לאטום את גג ביתכם בצורה יעילה עליכם לזפת אותו.

מתי כדאי לעשות זיפות גג?

הזמן הגרוע ביותר לביצוע זיפות של גג הבית הוא כמובן החורף. אם לא זיפתתם את גג ביתכם לפני החורף ולא ביצעתם בדיקת אטימות של הגג, אל תתפלאו אם תגלו על תקרת הבית כתמי רטיבות, עובש ואפילו נזילות. הזמן הטוב ביותר לזיפות הגג הוא בסתיו או בקיץ. העונות היבשות הן המועד הטוב ביותר שכן מרגע שיורד גשם יש צורך לחכות לימים יבשים לביצוע הזיפות. לכן חשוב להתכונן מראש לחורף ולקרוא לאיש המקצוע במשך הקיץ או לפחות בתחילת הסתיו, כדאי שיאטום את גג ביתכם מראש.

בחירת איש מקצוע עבטר זיפות גגות

איטום גגות הינה עבודה הדורשת מיומנות רבה, לכן חשוב לפנות לחברה אמינה וידועה המתמחה בתחום האיטום. קיימות היום בישראל חברות רבות העוסקות בתחום זה והתחרות מאוד גדולה, לכן חפשו חברה מומלצת דרך חברים ומכרים. ערכו השוואת מחירים ובדקו האם החברה מעניקה אחריות על עבודתה, אל תמהרו לקחת את החברה הזולה ביותר כי סביר להניח ששם משתמשים בחומרים זולים, פחות איכותיים ועמידים. בררו באיזה סוג חומרים חברת הזיפות משתמשת ולמשך כמה זמן הם עמידים. במקרה שלא נערכתם מראש ואתם תקועים עם דליפה באמצע החורף, חפשו חברה או איש מקצוע שיוכלו להגיע אליכם במהירות.

בדיקת תקינות הגג

הדרך הטובה ביותר לטפל בדליפות מהגג היא למנוע אותן מראש, והדרך למנוע אותן היא על ידי עריכת בדיקה לתקינות הגג. בדיקה זו מבוצעת על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום זה, שיבדוק אם יש לכם בגג חריצים או סדקים שיכולים לגרום לנזילה. את הבדיקות כדאי לבצע בסוף החורף כדי לאתר מראש פגמים בגג, ובכדי לנקות לכלוך שיכול לסתום את המרזבים ולגרום לרטיבות. במידה והתגלו סדקים בגג יש למרוח עליהם חומרי איטום כפעולה מקדימה, כשלאחר מכן מורחים שכבת בסיס שעליה מורחים את הזפת. זיפות הגג הוא בבחינת צורך הכרחי לשמירת איטום ביתכם. חשוב לבצע את המלאכה בעזרתו של איש מקצוע שהוא קבלן איטום אמין ומנוסה.

מחפשים שירותי זיפות גגות מקצועיים?

לראשונה בישראל – החברה היחידה אשר לא מציגה את עצמה כחברת זיפות גג אלא פשוט עוזרת לכם למצוא את השירות הטוב ביותר בעירכם בקלות שעוד לא נראתה מעולם. שיודע מה הן החברות הטובות ביותר בשבילכן ויגרום לכן להיות שבעי רצון מהתוצאות.
תכנים נוספים
השאירו פרטים ונחזור אליכם להצעת מחיר

תוכן עניינים