לוגו איטום גגות
לוגו איטום גגות

סיוד גגות

סיוד גגות

מי מאיתנו אינו מכיר את התופעה ולמה סיוד גגות ?

זפת צמיגה הנמרחת ונוזלת אל חלקיו השונים של הגג, יוצרת סתימות ופוגעת באסתטיקה הטבעית של הבניין. מראות לא נעימים אלו נובעים לאחר סיוד של גג הבית לא איכותי או בהיעדר סיוד גג כלל. עם התפשטות הזפת לאזורים שונים על פני הגג, נוצרות סתימות בפינות שונות, וכעבור זמן מה, שלוליות שנקוו בסמוך למרזבים, אשר נסתמו עקב גלישת זפת לתוכם ומצריכים פעולה של תיקון גגות כמו גם אבחון של מצב היריעות על הגג.

בטיחות
בטיחות דיירי הבית אינה מוטלת בספק, וטומנת בחובה פעולות תחזוקת בית רבות. אחד התחומים המהותיים ביותר לשמירה על בטיחות הדיירים מפני רטיבויות ופטריות שונות, נזילות והיחלשות חומרי הבניין השונים הינו שמירה על שכבות גג יציבות באמצעות בדיקה קבועה והזמנת שירות תיקון גגות במקרה הצורך. כמו כן, על מנת לשמור על אווירה נעימה בתוך הבית עצמו, יש לבצע מספר פעולות. בהיעדר פעולות של תיקון גגות, זיפות גגות ותחזוקתם אחת לעונה, עלולה טמפרטורת הבניין לעלות בימי הקיץ החמים עד ל- 40 מעלות יותר (!) מהטמפרטורה שמחוץ לבניין.

גגות יצוקים
בבתים בעלי גגות יצוקים אשר לא התבצע בהם סיוד גגות יתחמם הגג כולו ויקרין את הטמפרטורה החמה במהלך הלילה. צביעה או סיוד טוב יפחיתו את הטמפרטורה על הגג בכ- 30 מעלות, כאשר משטח גג חיצוני שסיוד או נצבע זה עתה, יהיה גבוה מהטמפרטורה החיצונית ב- 10 מעלות בלבד. חשיבותה של פעולת הסיוד הכרחית ממספר גורמים: האחד, הגנה על השכבות התחתונות, העשויות לרב זפת, או יריעות ביטומניות. השניה, הגנה על ובידוד הגג מפני נזקים חיצוניים כגון תנאי מזג אוויר ובלאי הנגרם לאורך השנים.

בדיקה תקופתית
רצוי לקיים בדיקה תקופתית של באם קיים צורך של תיקון גגות וביצוע סיוד גגות במידה ואכן ההגנה של השכבות השונות בגג רופפות. את השירות – רצוי לקבל מאדם מוסמך בעל תעודת הכשרה תואמת של 'אוטם מורשה'.

תכנים נוספים
השאירו פרטים ונחזור אליכם להצעת מחיר

תוכן עניינים