לוגו איטום גגות
לוגו איטום גגות

תיקון צנרת

תיקון צנרת

כל בית בישראל חווה לפחות פעם אחת או יותר בעיות של נזילות, רטיבות ובעיות של תשתיות וצנרות ברחבי הבית. בין אם מדובר בבניין ישן (ויש כאלה בישראל לא מעט) בו התשתיות של המים והביוב ישנות ורעועות באופן שנדרש לבצע בדיקות מדי שנה, ובין אם מדובר בבניין חדש מהקבלן ויוצא שעשו עבודה לא כמו שצריך, ייתכן ויופיעו בעיות בצנרות המים והביוב. במקרים כאלו אסור להתמהמה ויש להזמין שירותי תיקון צנרות מקצועי ואמין.

ברבות השנים הטכנולוגיה מסייעת לבני אדם לעשות את אותם הפעולות בצורה מהירה, קלה, פשוטה וטובה הרבה יותר, וזה נכון גם לתחום תיקון הצנרות ותשתיות המים. אם לפני לא הרבה זמן היה צורך לשבור קירות וקרמיקות על מנת לאתר את מקור הנזילה והבעיה בצנרת המים, הרי שהיום יש כלים ואמצעיים חדשניים שמאפשרים לבעלי המקצוע לאתר ולמקם בקלות את המיקום המדויק של הנזילה.

איך מאתרים נזקי נזילה ללא הרס?

היום בזכות טכנולוגיה חדישה ניתן לאתר בצורה מדויקת את מקור הנזילה או הרטיבות שיש בקירות ברחבי הבית. ללא שום צורך לשבור קיר או להוריד קרמיקות, אפשר למקום בצורה מדויקת את מוקד הנזילה באמצעות מצלמות תרמיות שפועלות על פי לחות והפרשי טמפרטורה. כך ניתן בקלות ובמהירות לבצע תיקון צנרת ללא הרס.

אופציה נוספת העומדת לרשותו של איש המקצוע המוסמך לטפל בנושאי נזילות ורטיבות בתשתיות המים והצנרות זה שימוש בגז. בטכניקה ייחודית ומשוכללת מזרימים גז מיוחד אל תוך התעלות והצינורות וזה בתורו חושף את כל המקומות בהם ישנה דליפה. גם שיטה זו נחשבת לפשוטה ויעילה במיוחד שכן היא לא דורשת הריסה של קירות או רצפות. כך ניתן לבצע איתור נזילות במרזבים ובמקומות אחרים ברחבי המרחב הביתי הפרטי או הציבורי.

אם אתם חושבים שייתכן והגיע הזמן להחליף את הצנרת הישנה בחדשה בכדי למנוע בעיות לעתיד לבוא אבל עדיין לא בטוחים בכך, בדיקה מקיפה של איתור נזילות מקצועי תוכל להחליט בשבילכם. ייתכן ותצטרכו לבצע חידוש צנרת, החלפת חלקים מקומיים או לבצע תחלופה מלאה של כל המערכת מהיסוד. את זה אפשר לעשות רק אחרי שאתם מוודאים כי הצנרת הישנה אינה ברת תיקון או שלא משתלם לתקן אותה בשל החששות שבעיות נזילה יחזרו וישנו שוב.

בעיות של נזילות בבתים פרטיים

כאשר אתם מגלים ולו את הסימן הראשון שיש נזילה בבית, אל תתמהמהו עם זה. נזילות יכולות מהר מאוד להפוך לקטסטרופה אחת שלימה ולהרוס את הקיר שלכם. גרוע יותר – זה מזהם את האוויר בצורה מחרידה. רטיבות ונזילות מהוות מרבץ אידאלי להתפתחות של חיידקים, זיהומים ועובש שמזהם את האוויר שאתם נושמים. זה נהיה עוד יותר חמור אם אתם מגלים נזילות ורטיבות בגלל בעיות בצנרת שסמוכות לחדרי השינה שלכם.

מנעו בהקדם האפשרי את הצרה הבאה. הזמינו שירותי תיקון צנרת וגם אתם תמשיכו להנות מחיים איכותיים ושקטים.

תכנים נוספים
השאירו פרטים ונחזור אליכם להצעת מחיר

תוכן עניינים