לוגו איטום גגות
לוגו איטום גגות

חשיבות איטום הבית לקראת החורף

איטום הבית

אם אתם חוששים שיש לכם ליקויים באיטום של הגג, אנחנו ממליצים לכם להזמין קבלן איטום לפני שהגשם הגדול מגיע. למה חשוב להזמין את קבלן האיטום עכשיו ומה בודקים לפני שמזמינים? כל התשובות.

מקדימים תרופה למכה

אם תשאלו כל קבלן איטום מקצועי, הוא יגיד לכם שעליכם להקדים תרופה למכה ולהזמין אותו דווקא בחודשי הקיץ, עוד לפני שהגשם הראשון מכה בחוזקה. ברוב המקרים, אנשים נוטים לחכות לנזילה בבית ורק אז להזמין את קבלן האיטום, שצריך לעבוד תחת לחץ ולא פחות חוש במזה, בתנאים הרבה פחות טובים מהתנאים של הקיץ, כשהגג כבר רטוב והגשמים הבאים מאיימים כבר להגיע. זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו ממליצים ללקוחות להקדים תרופה למכה ולהזמין קבלן איטום לבדיקה מקדימה של הגג.

חוסכים לא מעט כסף

חודשי החורף הם החודשים העמוסים ביותר של קבלני האיטום. הם רצים מגג ןגג ולא מספיקים לענות ללקוחות שפשוט מציפים את הטלפון שלהם. כמו כל מוצר אחר בשוק, גם כאן המחיר מושפע מאד מהיצע וביקוש. לכן, מכיוון שהביקוש לקבלני איטום בחורף וההיצע הוא נמוך, זה משפיע מאד על המחירים. לכן, אם תזמינו את קבלן האיטום בקיץ, כשהוא עוד פנוי, סביר להניח שהוא יעשה לכם מחיר טוב כי הוא פשוט ירצה מאד לבצע את העבודה.

אתם מונעים תקלות מורכבות

זה נכון שהתסמין הכי חמור לליקוי באיטום של הגג הוא נזילה מהתקרה, נזילה שלא פעם גורמת לנזקים גדולים לתכולה של הבית. עם זאת, המים שחודרים מהגג מחפשים תמיד את המקום הכי נוח והכי נמוך לשהות בו. בתוך כך, הם יכולים לחלחל לתוך הקירות ולגרום לנזקים קשים לתשתיות, בין אם לתשתית החשמל בבית, בין אם לתשתית התקשורת ובין אם לתשתית של הקירות עצמם. סביר להניח שתוך זמן קצר הקירות והתקרה שלכם יתקלפו ותצטרכו להוציא לא מעט כסף על התיקון שלהם.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים קבלן איטום?

לפני שאתם מזמינים קבלן איטום אנחנו ממליצים לכם לבדוק מחירים. בנוסף לבדיקה  של 

חומרי איטום בהם משתמש הקבלן כיום תוכלו למצוא ברשת מגוון רחב של אתרים מקצועיים שמציגים מחירון מומלץ לצרכן. כנסו ובדקו כמה עולה העבודה שאתם צריכים שיבצעו עבורכם, בין אם איטום עם יריעות ביטומניות, זיפות ועוד. לאחר שאתם צוברים את כל הידע בנושא, זה הזמן להתקשר לקבלני האיטום ולבקש הצעות מחיר.

אל תתעצלו, קחו כמה הצעות מחיר והשוו בניהן. דרשו מקבלן האיטום להגיע אליכם פיזית על מנת להעריך מקרוב את העבודה ולתת הצעת מחיר מבוססת. בנוסף, ודאו שקבלן האיטום נותן לכם אחריות על העבודה, יש כאלה שנותנים 5 שנים, יש כאלה שנותנים 10 שנים. ודאו שאתם מקבלים את האחריות בכתב, כי אחרת קבלן האיטום יוכל להתחמק מכם כשתצטרכו אותו.

לסיכום, אנחנו ממליצים לכם להזמין קבלן איטום רגע לפני שהגשם מגיע, כך תוכלו להימנע מנזילות, תקלות מורכבות ואפילו לחסוך קצת כסף על הדרך.

תכנים נוספים
השאירו פרטים ונחזור אליכם להצעת מחיר

תוכן עניינים